Albumy w kategorii "koncerty"

„Wyrazić w jednym zdaniu mądrość” – koncert Kuby Michalskiego w Chojnowie
W związku z XV Ogólnopolskim Tygodniem Bibliotek w Chojnowie gościł Kuba Michalski – wokalista, kompozytor, gitarzysta. Muzyk akompaniując na gitarze klasycznej zaprezentował utwory Zbigniewa Herberta i Adama Asnyka.
data publikacji: 2018-05-15 15:18
 
„Muzyczna Majówka” w Chojnowie
3 maja od godziny 16:00 na chojnowskim Rynku trwała „Muzyczna Majówka”. Pierwszy wystąpił zespół PLUG’N”BLUES. Swoimi talentami zachwycili publiczność laureaci konkursu piosenki patriotycznej. Gwiazdą wieczoru był Andrzej Rybiński –wokalista, kompozytor i gitarzysta, który zagrał na chojnowskim Rynku wspaniały koncert. Utwory takie jak: „Nie liczę godzin i lat”, „Za każdą cenę” czy „Pocieszanka” śpiewane były nie tylko przez artystę ale przez większość uczestników „Muzycznej Majówki”. Laureat wielu nagród i wyróżnień został bardzo miło przyjęty w Chojnowie. Zgromadzona publiczność oklaskami podziękowała za utwory. Wokalista chętnie dawał autografy, nie zabrakło także wielu pamiątkowych zdjęć. Mamy nadzieję, że muzyk wróci jeszcze nie raz do Chojnowa!
data publikacji: 2018-05-04 09:09
 
Koncert z okazji Święta Konstytucji 3 Maja
W piątek 27 kwietnia odbył się koncert z okazji Święta Konstytucji 3 Maja w wykonaniu uczniów Społecznego Ogniska Muzycznego w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Chojnowie.
data publikacji: 2018-04-30 14:45
 
Koncert "Nuty o Ojczyźnie" w MOKSiR
W czwartek 26 kwietnia odbył się koncert „Nuty o Ojczyźnie” w MOKSiR. Wystąpiły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 1 i Przedszkola Miejskiego nr 3, uczniowie szkół SP3 i SP4, Gimnazjum nr 1 i Gimnazjum nr 2 oraz młodzież z Powiatowego Zespołu Szkół. Uczestnicy zaprezentowali patriotyczne utwory. Wykonania przedszkolaków były barwnym przedstawieniem – radości dzieci i śpiewu o Polsce - ukochanym kraju. Uczniowie szkół podstawowych śpiewali nieco poważniejsze piosenki. Nie zabrakło występów solowych, które były bardzo wzruszającą prezentacją trudnych, patetycznych utworów. Gimnazjaliści śpiewali w zespołach wokalnych, a także uraczyli publiczność występami solowymi. Bolesnym tematycznie pieśnią towarzyszyło mnóstwo emocji, które poruszały. Młodzież z PZS swoje występy przygotowała bardzo profesjonalnie. Podniosły ton utworów ukazał smutną historię. Wojennych bohaterów wspomnieli wszyscy uczestnicy, dając tym samym świadectwo żywego uczestnictwa w narodowej historii. Koncert „Nuty o Ojczyźnie” zgromadził wiele osób zarówno na scenie jak i na widowni. Utworom przysłuchiwała się p. Magdalena Skiba – aktorka z Teatru im. Heleny Modrzejewskiej w Legnicy, która podziękowała za wspaniałe występy wychowankom chojnowskich szkół i przedszkoli. Wszyscy otrzymali nagrody i gromkie brawa, których nie szczędziła licznie zgromadzona publiczność.
data publikacji: 2018-04-30 10:00
 
Wielkopostny Koncert niemieckiej orkiestry dętej z Wittichenau.
W sobotę 24 lutego w parafii św. Apostołów Piotra i Pawła w Chojnowie obył się Wielkopostny Koncert niemieckiej orkiestry dętej z Wittichenau.
data publikacji: 2018-02-26 08:57
 
1 | 2  | 3  | starsze >>

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie