Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Wyjątkowe brzmienia podczas muzycznego show zespołu Kłos & Dąbrowski Big Band

Młodzi muzycy zaprezentowali największe standardy swingowe, a także bluesowe oraz latino, składając jednocześnie ukłon w stronę wybitnych twórców muzyki jazzowej.
Zespół w wyjątkowy sposób przeniósł swoich słuchaczy w świat muzyki rozrywkowej, zapewniając niezapomniane wrażenia.

2023-05-03 22:58

Wspólne śpiewanie hymnu i modlitwa za Polskę - wzruszające momenty miejskich obchodów 3 Maja

Obchody Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja w Chojnowie pozwoliły uczcić pamięć o jednym z najważniejszych momentów w historii Polski. Wydarzenie to przypomniało nam o potrzebie pielęgnowania i szacunku dla naszej tradycji, kultury i historii.

2023-05-03 22:27

Odkryjmy razem symbol naszej ojczyzny – warsztaty dla dzieci z okazji Dnia Flagi

Z okazji przypadającego dziś Dnia Flagi, w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbyły się warsztaty dla dzieci, podczas których najmłodsi mieli okazję malować i kolorować polskie flagi oraz tworzyć biało-czerwone latawce.

2023-05-02 16:02

Dzień Flagi Rzeczypospolitej Polskiej

Dzień Flagi to uroczystość, która ma na celu uczczenie narodowego symbolu kraju. W Polsce Dzień Flagi obchodzony jest 2 maja. Dziś w całym naszym mieście można zobaczyć powiewające biało-czerwone flagi.

Dzień Flagi to okazja do podkreślenia symboliki flagi, a także jej znaczenia dla narodu. To symbol niepodległości i wolności, dumy z własnej kultury i historii, a także przynależności do wspólnoty narodowej.

Podsumowując, Dzień Flagi to ważne święto narodowe, to także okazja do przypomnienia sobie o znaczeniu symboli narodowych oraz zjednoczenia się wokół wspólnych wartości.

2023-05-02 14:27

Narodowe Święto Konstytucji 3 Maja w Chojnowie

Zapraszamy do zapoznania się z programem chojnowskich obchodów Narodowego Święta Konstytucji 3 Maja.

2023-05-02 11:49

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie