Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Chór Skoranta zaprasza na koncert kolęd

Chór Skoranta oraz Orkiestra Dęta pod dyrekcją Piotra Koziara zapraszają do wspólnego kolędowania.

2024-01-09 14:31

Noworoczne kolędowanie z zespołem Pectus

To był wieczór niezapomnianych muzycznych doświadczeń. Interpretacje klasycznych kolęd w wykonaniu zespołu Pectus okazały się prawdziwym hołdem dla tradycji, jednocześnie przynosząc nowe, świeże spojrzenie na znane melodie. Wokal Pectus, pełen emocji i charyzmy, wprawił publiczność w zachwyt od pierwszych dźwięków.

2024-01-07 22:55

Za nami tradycyjny Orszak Trzech Króli

Dziś ulice Chojnowa zamieniły się w kolorowy korowód, gdy Orszak Trzech Króli przeszedł przez miasto, niosąc ze sobą radosną atmosferę i niezliczoną ilość dziecięcych uśmiechów. To już szósta edycja tego wyjątkowego wydarzenia, które łączy w sobie tradycję, wiarę i wspólnotę. Organizacja Orszaku Trzech Króli w Chojnowie to zasługa chojnowskich parafii rzymskokatolickich. Msze Święte w obu kościołach zaingurowały to wyjątkowe święto.

2024-01-06 16:39

Kolędowanie z zespołem Pectus – zaproszenie na koncert noworoczny

Noworoczny koncert kolęd to już w Chojnowie tradycja; nie inaczej będzie w nadchodzącym 2024 roku. Burmistrz Jan Serkies serdecznie Państwa zaprasza na wyjątkowy Noworoczny Koncert Kolęd, który odbędzie się w kościele pw. św. ap. Piotra i Pawła. To niezwykłe wydarzenie muzyczne będzie miało miejsce w dniu 7 stycznia 2024 roku o godzinie 16:00.

2024-01-05 20:29

Noworoczne życzenia od Kominiarzy

Noworoczne życzenia szczęścia, radości i zdrowia w 2024r. Redakcji i Pracownikom złożył w Urzędzie Miejskim Kominiarz w odświętnym stroju. Jednocześnie życzył wszelkiej pomyślności mieszkańcom Chojnowa! Takie życzenia mają swoją moc!

2024-01-05 14:33

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie