Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Sztuka Mistrza Kolorów - barwne opowieści pędzla Wiesława Wojciechowskiego

W piątkowy wieczór Muzeum Regionalne w Chojnowie ponownie stało się areną dla lokalnego talentu artystycznego, prezentując w Sali Wystaw Czasowych wyjątkową ekspozycję malarską pt. Świat Barw autorstwa Wiesław Wojciechowskiego. Wernisaż zgromadził miłośników sztuki z miasta i okolic, stając się wyjątkowym wydarzeniem artystycznym.

2024-02-04 14:36

Kino Kultura zaprasza

Mimo niesprzyjającej aury za oknem mamy dla Was receptę na świetną rozrywkę! W weekendy zapraszamy Was do naszego kina, gdzie czeka na Was niezapomniana podróż przez świat kina.

2024-02-01 13:07

Pokaz lokalnej solidarności: Chojnów zebrał ponad 31 tysięcy dla WOŚP

W minioną niedzielę Chojnów stał się areną wielkiego święta dobroczynności i rozrywki podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku odbywał się pod hasłem Płuca po Pandemii. Miasto tętniło życiem, a mieszkańcy zjednoczyli się w jednym celu - pomocy potrzebującym. Wydarzenie to przeszło do historii nie tylko jako charytatywna akcja, ale także jako dzień pełen radości i jedności społecznej.

2024-01-29 23:29

32. Finał WOŚP w Chojnowie ♥️

W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę.

2024-01-23 10:13

Wiesław Wojciechowski i Świat Barw – zapraszamy na wernisaż

Muzeum Regionalne w Chojnowie po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarskiej wyjątkowego artysty powiązanego z naszym miastem – Wiesława Wojciechowskiego. Tym razem w Sali Wystaw Czasowych będziemy mieć okazję podziwiać wystawę zatytułowaną „Świat Barw”.

2024-01-21 21:50

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie