Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Niebiesko mi – za nami wernisaż wystawy Malujemy samodzielnie i z pomocą

12 czerwca w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wernisaż wystawy „Malujemy samodzielnie i z pomocą”, który w tym roku organizowany był pod hasłem „Niebiesko mi”. Prace można oglądać w czerwcu i lipcu w Galerii Młodych w MBP.

Na wystawę "Malujemy samodzielnie i z pomocą" składają się dzieła podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy nr 1 w Chojnowie, Środowiskowego Domu Samopomocy nr 2 w Chojnowie, Warsztatów Terapii Zajęciowej w Chojnowie oraz Zespołu Placówek Specjalnych w Legnicy.

- Bardzo serdecznie dziękujemy, że po raz kolejny wszystkie jednostki wzięły udział w tym przedsięwzięciu. Cel wystawy jest jeden: pokazanie Waszych uzdolnień i Waszych możliwości, które każdy z Was ma i którymi chce się dzielić z całym światem. Ta wystawa pokazuje, że jest to naprawdę imponujące – powiedziała dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej, Lucyna Spes.  

Tematem przewodnim tegorocznej edycji wystawy jest kolor niebieski. Prezentowane prace są wykonane różnymi technikami. W procesie twórczym podopieczni poszczególnych placówek mogli liczyć na pomoc swoich opiekunów. 

Autorzy wystawionych prac podczas wernisażu otrzymali słodkie upominki. 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie