Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

O naszym mieście

festiwal food trucków

Za nami Chojnowski Festiwal Smaków

Weekendowy zjazd food trucków był prawdziwym rajem dla smakoszy. Impreza po raz kolejny zawitała na chojnowski Rynek i przyciągnęła wielbicieli wielu kuchni świata.

2023-03-27 08:27

Dni Chojnowa 2023

W ramach tegorocznej edycji Dni Chojnowa, która odbędzie się w dniach 3-4 czerwca tradycyjnie zaplanowano korowód, do którego zaproszone zostaną miejskie instytucje oraz wszyscy mieszkańcy Chojnowa. Z okazji 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika tematem przewodnim będzie Układ Słoneczny. 3 czerwca gwiazdą wieczoru będzie zespół Classic, 4 czerwca zapraszamy na koncert Cleo. W ramach Dni Chojnowa wystąpią lokalni artyści oraz odbędzie się tak lubiana i oczekiwana Bambiniada. Czekamy także na zgłoszenia chętnych wystawców, którzy zajmują się szeroko pojętym rękodziełem. Zgłoszenia wysyłać można na adres moksir@moksir.chojnow.eu

2023-03-27 08:27

wykład w bibliotece

Interesujący wykład o nowych możliwościach i zagrożeniach współczesnego Internetu

W środę wieczorem w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wykład "Nowe możliwości i zagrożenia współczesnego Internetu", organizowany w ramach cyklu "Komputerowy Świat dla każdego".

2023-03-24 08:43

Finisaż wystawy Geometria Uczuć

Wzruszający finisaż wystawy Jadwigi Stopy

W piątkowy wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się finisaż wystawy Jadwigi Stopy pt. Geometria uczuć. Licznie zebrani mogli podziwiać abstrakcyjne obrazy przygotowane przez chojnowską artystkę, która po ciężkiej chorobie odeszła w grudniu ubiegłego roku. Wystawa będzie dostępna do końca marca. Serdecznie zachęcamy do wybrania się do Miejskiej Biblioteki Publicznej i zapoznania się z tymi niezwykłymi dziełami sztuki.

2023-03-21 08:03

Weekend Kobiet po chojnowsku

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Weekendu Kobiet zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie.

2023-03-13 11:54

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie