Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Ciepłe słowa i piękne dźwięki: Święto Matek z chórem Skoranta

W miniony piątek, 24 maja, w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się koncert z okazji Dnia Matki, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Wydarzenie przyciągnęło mieszkańców miasta, pragnących uczcić to szczególne święto w wyjątkowy sposób.

Głównym punktem programu był występ Chóru Skoranta pod dyrygenturą Piotra Koziara. Już od pierwszych dźwięków było jasne, że czeka nas wieczór pełen wzruszeń i artystycznych uniesień. Chór Skoranta zaprezentował szeroki repertuar. 

Jednak to nie tylko muzyka uczyniła ten wieczór wyjątkowym. Chór Skoranta przygotował dla widowni kilka niespodzianek. Wylosowane osoby otrzymały drobne upominki. Prezenty, starannie przygotowane przez organizatorów, były wyrazem wdzięczności i uznania dla wszystkich matek obecnych na koncercie.

W czasie koncertu padło wiele ciepłych słów na temat roli matki w rodzinie i społeczeństwie. Wzruszające cytaty przypomniały nam, jak ważne są matki w naszym życiu i jak wiele im zawdzięczamy.

Gościnnie na scenie pojawił się również Michał Kowalczyk. Jego interpretacje „Uciekaj skoro świt” oraz „Zacznij od Bacha” były pełne pasji i artystycznej dojrzałości, co spotkało się z gorącym przyjęciem ze strony widowni.

Po głównym występie chóru, na scenie zaprezentował się znany lokalny muzyk Jurand Kowalski, wraz ze swoją uczennicą, Klaudią Sarowską. 

Tego wieczoru muzyka i miłość do matek połączyły się w jedno, tworząc atmosferę pełną ciepła, radości i wzruszeń. Już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne takie wydarzenia.

 

Szersza fotorelacja znajduje się na naszym profilu na Facebooku.

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie