Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Skarby, miłość, tajemnice – zapraszamy na wykład Joanny Lamparskiej 

w Muzeum Regionalnym

Muzeum Regionalne w Chojnowie ma zaszczyt serdecznie Państwa zaprosić na fascynujący wykład Pani Joanny Lamparskiej, renomowanej popularyzatorki historii, autorki licznych bestsellerów oraz twórczyni programów telewizyjnych odkrywających tajemnice Dolnego Śląska.

Temat wykładu: Skarby, miłość, tajemnice

Pani Joanna Lamparska zabierze nas w niezwykłą podróż przez historię Dolnego Śląska, ukazując bogactwo skarbów, rozmaite oblicza miłości oraz fascynujące tajemnice tego malowniczego regionu. Jej pasjonujący sposób opowiadania oraz wszechstronna wiedza sprawią, że wieczór ten będzie niezapomnianym doświadczeniem dla każdego miłośnika historii oraz kultury.

Muzeum Regionalne

16 lutego,  godz. 17:00

To doskonała okazja, by poszerzyć swoją wiedzę i zanurzyć się w bogatą historię Dolnego Śląska pod okiem znakomitej ekspertki. Niech będzie to spotkanie, które zainspiruje, zaskoczy i pozostawi niezapomniane wrażenia.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu, które odbędzie się w klimatycznej muzealnej piwnicy. Wspólnie odkryjmy fascynujący świat skarbów, miłości i tajemnic.

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie