Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Noworoczne kolędowanie z zespołem Pectus

W magicznej atmosferze kościoła pw. św. ap. Piotra i Pawła w Chojnowie, tradycja kolędowania ożyła na nowo podczas uroczystego noworocznego koncertu kolęd. Tegoroczną gwiazdą wieczoru był zespół Pectus, który przyniósł publiczności dawkę muzyki, emocji i świątecznej magii. W przerwach między kolędowaniem członkowie zespołu dzielili się z publicznością zabawnymi historiami ze swojego dzieciństwa i okresu wczesnej młodości.

To był wieczór niezapomnianych muzycznych doświadczeń. Interpretacje klasycznych kolęd w wykonaniu zespołu Pectus okazały się prawdziwym hołdem dla tradycji, jednocześnie przynosząc nowe, świeże spojrzenie na znane melodie. Wokal Pectus, pełen emocji i charyzmy, wprawił publiczność w zachwyt od pierwszych dźwięków. Nie zabrakło również muzycznych nowości, bowiem zebrani mieli okazję usłyszeć wiele nowoczesnych pieśni świątecznych w oryginalnym brzmieniu. Na zakończenie, na prośbę publiczności, zespół wykonał jeden ze swoich największych hitów – utwór Barcelona.

Magiczna gra świateł dodawała koncertowi niepowtarzalnego uroku. Subtelne oświetlenie podkreślało atmosferę, tworząc wyjątkowy nastrój i niezapomniane wrażenia wizualne.

Noworoczny koncert kolęd w kościele pw. św. ap. Piotra i Pawła w Chojnowie z udziałem zespołu Pectus, był nie tylko muzyczną ucztą, ale prawdziwą magiczną podróżą przez świąteczne inspiracje. To wydarzenie, pełne uroku i magii, wprowadziło publiczność w nowy rok z sercem wypełnionym świątecznym ciepłem i radością.

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie