Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Kolędowanie z zespołem Pectus – zaproszenie na koncert noworoczny

Noworoczny koncert kolęd to już w Chojnowie tradycja; nie inaczej będzie w nadchodzącym 2024 roku. Burmistrz Jan Serkies serdecznie Państwa zaprasza na wyjątkowy Noworoczny Koncert Kolęd, który odbędzie się w kościele pw. św. ap. Piotra i Pawła. To niezwykłe wydarzenie muzyczne będzie miało miejsce w dniu 7 stycznia 2024 roku o godzinie 16:00.

W tym roku gościć będziemy zespół muzyczny – Pectus, który zapewni niezapomniane wrażenia muzyczne. Zespół Pectus znany jest ze swojego wyjątkowego podejścia do muzyki, a ich wykonanie kolęd przywołuje magię i urok świąt Bożego Narodzenia.

Serdecznie zachęcamy Was do spędzenia tego wyjątkowego wieczoru w gronie rodziny i przyjaciół, delektując się pięknymi dźwiękami tradycyjnych kolęd i nowoczesnych pieśni świątecznych w magicznej atmosferze kościoła. Koncert ten to również doskonała okazja do zintegrowania się z lokalną społecznością i rozpoczęcia nowego roku w duchu wspólnoty.

Mamy nadzieję, że ta muzyczna podróż po świątecznych melodiach wniesie do Waszych serc radość i spokój, a jednocześnie będzie okazją do podzielenia się tym wyjątkowym chwilami z innymi mieszkańcami Chojnowa.

Zapraszamy serdecznie!

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie