Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Mikołajki w stylu easy rider: motocyklowa inwazja Mikołajów

W niedzielny poranek miłośnicy dwóch kółek o wielkich sercach zgromadzili się w chojnowskim Rynku, aby wywołać uśmiechy na twarzach najmłodszych. MotoMikołaje to już tradycja w naszym mieście i z roku na rok wydarzenie to bije coraz większe rekordy. W tym roku w mikołajkowym evencie wzięło udział ponad 50 zmotoryzowanych. 

Tegoroczna edycja motomikołajek zgromadziła setki dzieci wraz z rodzicami i dziadkami. Rynek wypełnił się ogromną gupą motocyklistów w strojach mikołajów, którzy rozdawali najmłodszym kolorowe paczki z prezentami. Wszystkie maluchy z szerokimi uśmiechami otrzymały upominki, co sprawiło, że miniona niedziela stała się prawdziwym świętem radości.

Organizatorzy wydarzenia zadbali nie tylko o aspekty wizualne oraz wspaniałe upominki dla dzieci, ale również o bezpieczeństwo uczestników - całe wydarzenie przebiegło bowiem bez zakłóceń i przeciwności.

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie