Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Bluesowe arcydzieło: wieczór z Plug'n'Blues i Patrycjuszem Gruszeckim

Piątkowy wieczór minął pod znakiem wyjątkowego koncertu, który na długo pozostanie w pamięci miłośników muzyki bluesowej. Na scenie pojawił się popularny w Chojnowie zespół Plug'n'Blues, a także wybitny trębacz - Patrycjusz Gruszecki.

Koncert rozpoczął się o godzinie 18:30, a sala MOKSiR szybko wypełniła się entuzjastami bluesa, gotowymi na muzyczną podróż z utworami Plug'n'Blues i gościnnym udziałem Patrycjusza Gruszeckiego.

Wszystko to w ramach promocji najnowszego albumu zespołu, zatytułowanego "Taki los". Publiczność miała okazję poznać świeże brzmienia utworów, które szybko zyskują uznanie wśród fanów bluesa. Plug'n'Blues dostarczył energii i emocji, jakie potrafią stworzyć tylko prawdziwi pasjonaci gatunku.

Szczególnym punktem wieczoru był występ gościa specjalnego, Patrycjusza Gruszeckiego. Trębacz, będący zdobywcą wielu prestiżowych nagród, przyciągnął uwagę swoim niesamowitym talentem muzycznym. Jego solowe popisy na trąbce, zawsze pełne ekspresji, wprowadzały do utworów jazzowego pazura.

W trakcie koncertu nie zabrakło również momentów zaskoczeń, a wspólne improwizacje Plug'n'Blues i Patrycjusza Gruszeckiego sprawiły, że każdy utwór nabrał nowego, niepowtarzalnego charakteru.

Po zakończeniu koncertu liczne brawa i dwukrotne owacje na stojąco były wyrazem uznania dla artystów. Publiczność opuszczała salę z uśmiechem na twarzy, mając świadomość, że była świadkiem wyjątkowego wydarzenia.

Po muzycznej uczcie Plug’n’Blues zaprosili wszystkich zgromadzonych na słodki poczęstunek.

Koncert Plug'n'Blues z udziałem Patrycjusza Gruszeckiego udowodnił, że muzyka bluesowa ma swoje stałe miejsce w sercach mieszkańców Chojnowa. Wydarzenie dostarczyło niezapomnianych wrażeń muzycznych, ale także zjednoczyło społeczność poprzez wspólne przeżywanie pasji i miłości do bluesa.

Koncert był pełnym sukcesem i udowodnił, że lokalna scena muzyczna ma wiele do zaoferowania.

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie