Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Śladem rowerowej pasji - fotograficzne opowieści Pawła Wróbla

W piątkowy wieczór (24 listopada) mieszkańcy Chojnowa mieli okazję uczestniczyć w spotkaniu z pasjonatem dwóch kółek, a zarazem laureatem tytułu "Amicus Librorum – Przyjaciel Biblioteki". Paweł Wróbel, znany chojnowianin, podzielił się swoją pasją podczas wydarzenia zatytułowanego "Wakacje na Dwóch Kółkach 2023".

Biblioteka Miejska gościła liczne grono przybyłych, pragnących poznać tajniki rowerowej pasji Pawła Wróbla oraz zainspirować się jego podróżami. Bohater wieczoru, znany nie tylko z miłości do dwóch kółek, ale także jako utalentowany obserwator otaczającego świata, przybliżył zebranym swoje przygody rowerowe.

Głównym punktem spotkania była prezentacja fotografii z tegorocznych podróży. Widzowie mieli okazję przenieść się w świat pełen piękna przyrody, dzikich tras rowerowych i wyjątkowych obiektów architektonicznych. Fotografie, pełne emocji i uchwycone w unikalny sposób, ukazały nie tylko umiejętności artystyczne Wróbla, ale również bogactwo doświadczeń zdobytych podczas podróży.

Po prezentacji odbyła się otwarta dyskusja, w trakcie której mieszkańcy mieli okazję zadawać pytania, dzielić się swoimi doświadczeniami czy zainspirować się historiami gościa wieczoru. Spotkanie z Pawłem Wróblem pokazało, że pasje mieszkańców stanowią nie tylko inspirację dla innych, ale także ważny element lokalnej kultury i wspólnoty.

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie