Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

 Egzorcyzmy i ich rola w historii – zapraszamy na wykład

Muzeum Regionalne w Chojnowie serdecznie zaprasza na fascynujący wykład, który odbędzie się w piątek, 17 listopada o godz. 17:00. Wykład poprowadzi Karolina Wojtucka z Uniwersytetu Wrocławskiego, a prelekcja będzie dotyczyć egzorcyzmów i ich roli w historii. 

Egzorcyzmy od wieków budzą ciekawość i kontrowersje. Pani Karolina Wojtucka, posiadająca szeroką wiedzę na temat historii egzorcyzmów, zaprezentuje zgromadzone informacje oraz przybliży słuchaczom różne aspekty tego zjawiska. Wykład nie tylko wprowadzi nas w fascynujący świat egzorcyzmów, ale także zwróci uwagę na ich ewolucję i wpływ na kulturę oraz społeczeństwo.

Wierzymy, że temat poruszony przez Panią Wojtucką zaintryguje naszych mieszkańców oraz dostarczy im nowej perspektywy na historię ludzkości. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych na to wyjątkowe wydarzenie, które zapowiada się nie tylko jako źródło wiedzy, ale również inspiracji do refleksji nad różnorodnością kulturową i społeczną.

Muzeum Regionalne w Chojnowie

piątek, 17 listopada

godz. 17:00

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie