Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

„W tych pracach jest nastrój”  - wernisaż Anny Tarkowskiej

W niedzielny wieczór w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji odbył się wyjątkowy wernisaż prac plastycznych, na którym swoje obrazy zaprezentowała utalentowana studentka Uniwersytetu Trzeciego Wieku – Anna Tarkowska. Pani Anna zaprezentowała galerię obrazów przedstawiających pejzaże i martwe natury. 

- W tych pracach jest nastrój. Nawet martwe natury nie są martwe na tych pracach – Ania po prostu ma talent – powiedziała Jadwiga Jędrzejczyk, która sprawuje pieczę nad rozwojem artystki. 

Obrazy prezentowane na wernisażu ukazywały nie tylko umiejętność obserwacji detali, ale również zdolność artystki do wyrażenia emocji poprzez barwy i kompozycję. Każdy obraz stanowił niepowtarzalną opowieść, przenoszącą widzów w inny wymiar piękna i melancholii.

Wśród eksponatów można było dostrzec urok prostych, codziennych obiektów, którym artystka nadała niezwykłe znaczenie. Owoce, kwiaty, czy przedmioty codziennego użytku stawały się pod jej pędzlem pełne życia. Dzięki staranności wykonania i wyjątkowej wrażliwości artystycznej, prace emanowały harmonią i spokojem.

 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie