Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Klasa sportowa o profilu piłki nożnej dla chłopców oraz akrobatyki i tańca dla dziewczynek w SP4

Szkoła Podstawowa nr 4 imienia Janusza Korczaka w Chojnowie od nowego roku szkolnego będzie realizować wyjątkowy projekt, ponieważ obecnie trwa nabór do pierwszej klasy sportowej o profilu piłki nożnej dla chłopców oraz akrobatyki i tańca dla dziewczynek.

2023-03-13 08:07

"Prosto z Chojnowa" w Radiu Plus Legnica

O tym, co ważnego dzieje się w mieście, zarówno w sferze społecznej, gospodarczej czy kulturalnej - o tym na bieżąco w audycji "Prosto z Chojnowa" Radia Plus Legnica. Zapraszamy do odsłuchania kolejnego wydania audycji.

2023-03-10 12:26

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom - małym i dużym - nieustającej radości, spełnienia marzeń, spokoju ducha, zdrowia i wszelkiej pomyślności życzą Przewodniczący Rady Miejskiej - Jan Skowroński i Burmistrz Chojnowa - Jan Serkies.

2023-03-08 13:59

Bieg Tropem Wilczym w Chojnowie

W 2013 roku, w Warszawie wystartowało po raz pierwszy w Biegu Tropem Wilczym kilkadziesiąt osób, w kolejnych latach ich liczba rosła, a w 2020 roku w 370 lokalizacjach na starcie stanęło 75 tysięcy biegaczy. 5 marca, o godz. 12.00 w całym kraju, w hołdzie żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego, dziś nazywanych Żołnierzami Wyklętymi, biegły tysiące osób. Do tej liczby dołączył także Chojnów.

2023-03-07 08:05

Michał Kowalczyk w The Voice Kids

Sądząc po ilości odsłon i komentarzy pod postem zamieszczonym na oficjalnym facebooku Miasta Chojnów o występie 11-letniego chojnowianina Michała Kowalczyka w The Voice Kids, wydaje się, że tzw. „przesłuchania w ciemno” obejrzało tego dnia wielu mieszkańców Chojnowa.
W sobotę 4 marca „nasz wokalny ambasador” - jak przyjęliśmy nazywać Michała w artykułach prasowych – wystąpił w popularnym programie TVP The Voice Kids. Na wielkiej scenie zaprezentował się w utworze Andrzeja Piaseckiego „Śniadanie do łóżka”. Michał „wyśpiewał sobie” udział w drużynie Cleo!

2023-03-07 08:05

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie