Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Bieg Tropem Wilczym w Chojnowie

Tylko do 3 marca można zapisywać się na kolejną edycję Biegu Tropem Wilczym w Chojnowie.

2023-03-02 13:02

Nasz wokalny ambasador w TVP – ciąg dalszy z „The Voice Kids“ w tle!!!

Kilka dni temu pisaliśmy o emisji w TVP 3 Koncertu Galowego w Hołdzie Żołnierzom Wyklętym „ZAPORA – Nigdy się nie poddam”, który odbył się w Filharmonii im. Karola Szymanowskiego w Krakowie. Wśród kilku wykonawców obejrzymy na szklanym ekranie naszego młodego mieszkańca Michała Kowalczyka (emisja 1 marca o godz. 19.00). Ale, jak się okazało, to nie koniec wieści o przygodach Michała z telewizją. Już 4 marca zobaczymy naszego reprezentanta w popularnym „The Voice Kids“! – TVP2 – godz. 20.00. Trzymajmy kciuki!

2023-02-27 15:21

Nasz wokalny ambasador w TVP

O Michale Kowalczyku – uczniu Szkoły Podstawowej nr 3 w Chojnowie - śledzący media społecznościowe, czytają wiele. O jego wokalnych sukcesach rozpisuje się też lokalna prasa. Michał ma już na swoim koncie mnóstwo prestiżowych nagród i tytułów, a jego muzyczna ścieżka dopiero się zaczyna i najwyraźniej wiedzie w kierunku ogólnopolskiej popularności.

2023-02-27 00:36

Chojnów gospodarzem Dolnośląskiego Pucharu Polski w piłce nożnej

Zapraszamy do obejrzenia materiału wideo Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej.

2023-02-27 00:32

UKS Oriens z certyfikatem PZPN dla szkółek piłkarskich

Oficjalnie odebraliśmy Certyfikat dla szkółek piłkarskich Polskiego Związku Piłki Nożnej! Certyfikat na ręce Prezesa naszego klubu, Marzeny Anton, przekazał Prezes Dolnośląskiego Związku Piłki Nożnej Andrzej Padewski. Tym samym staliśmy się jedną z ok. 50 certyfikowanych szkółek piłkarskich na Dolnym Śląsku. To dla nas wyróżnienie, motywacja do dalszej pracy,ale również docenienie dotychczasowej.

2023-02-24 09:03

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie