Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

#EkoWalentynki z Biblioteką Miejską w Chojnowie

Zapraszamy mieszkańców Miasta i Gminy Chojnów do udziału w 15. edycji najbardziej romantycznej i ekologicznej ogólnopolskiej akcji pn. EkoWalentynki. Już od 12 lutego zapraszamy do Miejskiej Biblioteki Publicznej w Chojnowie nie tylko w celu wypożyczenia książki, ale też aby oddać zużyte baterie.

2024-02-11 19:34

Za nami koncert charytatywny – Pokolenia i Przyjaciele

W minioną sobotę Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie gościł wyjątkowe wydarzenie - koncert charytatywny, zorganizowany przez Zespół wokalno-instrumentalny "POKOLENIA" i Przyjaciół oraz Chór polsko-ukraiński. W sali widowiskowej MOKSiR zgromadziła się liczna publiczność, gotowa do niesienia pomocy potrzebującym.

2024-02-11 17:02

Audycja "Prosto z Chojnowa" w Radiu Plus Legnica

Zapraszamy do odsłuchania najnowszej audycji.

2024-02-05 13:24

Sztuka Mistrza Kolorów - barwne opowieści pędzla Wiesława Wojciechowskiego

W piątkowy wieczór Muzeum Regionalne w Chojnowie ponownie stało się areną dla lokalnego talentu artystycznego, prezentując w Sali Wystaw Czasowych wyjątkową ekspozycję malarską pt. Świat Barw autorstwa Wiesław Wojciechowskiego. Wernisaż zgromadził miłośników sztuki z miasta i okolic, stając się wyjątkowym wydarzeniem artystycznym.

2024-02-04 14:36

Kino Kultura zaprasza

Mimo niesprzyjającej aury za oknem mamy dla Was receptę na świetną rozrywkę! W weekendy zapraszamy Was do naszego kina, gdzie czeka na Was niezapomniana podróż przez świat kina.

2024-02-01 13:07

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie