Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

festiwal food trucków

Za nami Chojnowski Festiwal Smaków

Weekendowy zjazd food trucków był prawdziwym rajem dla smakoszy. Impreza po raz kolejny zawitała na chojnowski Rynek i przyciągnęła wielbicieli wielu kuchni świata.

2023-03-27 08:27

Dni Chojnowa 2023

W ramach tegorocznej edycji Dni Chojnowa, która odbędzie się w dniach 3-4 czerwca tradycyjnie zaplanowano korowód, do którego zaproszone zostaną miejskie instytucje oraz wszyscy mieszkańcy Chojnowa. Z okazji 550 rocznicy urodzin Mikołaja Kopernika tematem przewodnim będzie Układ Słoneczny. 3 czerwca gwiazdą wieczoru będzie zespół Classic, 4 czerwca zapraszamy na koncert Cleo. W ramach Dni Chojnowa wystąpią lokalni artyści oraz odbędzie się tak lubiana i oczekiwana Bambiniada. Czekamy także na zgłoszenia chętnych wystawców, którzy zajmują się szeroko pojętym rękodziełem. Zgłoszenia wysyłać można na adres moksir@moksir.chojnow.eu

2023-03-27 08:27

wykład w bibliotece

Interesujący wykład o nowych możliwościach i zagrożeniach współczesnego Internetu

W środę wieczorem w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się wykład "Nowe możliwości i zagrożenia współczesnego Internetu", organizowany w ramach cyklu "Komputerowy Świat dla każdego".

2023-03-24 08:43

Finisaż wystawy Geometria Uczuć

Wzruszający finisaż wystawy Jadwigi Stopy

W piątkowy wieczór w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się finisaż wystawy Jadwigi Stopy pt. Geometria uczuć. Licznie zebrani mogli podziwiać abstrakcyjne obrazy przygotowane przez chojnowską artystkę, która po ciężkiej chorobie odeszła w grudniu ubiegłego roku. Wystawa będzie dostępna do końca marca. Serdecznie zachęcamy do wybrania się do Miejskiej Biblioteki Publicznej i zapoznania się z tymi niezwykłymi dziełami sztuki.

2023-03-21 08:03

Weekend Kobiet po chojnowsku

Zapraszamy do zapoznania się z relacją z Weekendu Kobiet zorganizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chojnowie.

2023-03-13 11:54

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie