Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Życzenia od dzieci dla samorządowców

Mali kolędnicy odwiedzili dziś Ratusz niosąc ze sobą piękne melodie i serdeczne noworoczne życzenia dla władz miasta i pracowników urzędu.

Dzieci z Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP, co roku odwiedzają urząd, by w korytarze instytucji wnieść nieco świątecznego nastroju i mnóstwo dziecięcej radości. Przedszkolaki wyposażone w instrumenty perkusyjne, przy akompaniamencie gitary odśpiewały kilka kolęd, a niosąca się po urzędowych korytarzach melodia przywoływała kolejnych pracowników.

- Bardzo nas cieszy, kiedy, w czasie tak szczególnym, do urzędu przychodzą dzieci – witał dzieci burmistrz Jan Serkies. - Jestem dumny, że dzieci z Ochronki podtrzymują tradycję śpiewania kolęd. Życzę Wam i Waszym rodzinom wszelkiej pomyślności, spokoju i radości w Nowym Roku.

Dzieci, w podziękowaniu, otrzymały drobne upominki i cukierki, a świąteczny klimat snuł się jeszcze dłuższą chwilę w urzędowych wnętrzach.

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie