Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

O naszym mieście

Dzień Matki w rytmie muzyki: Chór Skoranta sprezentował mamom muzyczną ucztę

W niedzielny wieczór Chór Skoranta pod dyrygenturą Piotra Koziara zaprezentował publiczności muzyczny spektakl. Chórowi na keybordzie akompaniował syn dyrygenta. Koncert został zorganizowany z okazji minionego Dnia Matki.

2023-05-28 23:40

Moc atrakcji dla małych i dużych - za nami „Popołudnie z Czwórką”

W sobotnie popołudnie na boisku sportowym przy Szkole Podstawowej nr 4 w Chojnowie odbył się wyjątkowy festyn, który przyciągnął całe rodziny z Chojnowa i okolic. Organizatorzy przygotowali bogatą ofertę atrakcji.

2023-05-28 22:35

Raj dla pasjonatów historii i sztuki – za nami Jubileuszowa Noc Muzeów w Chojnowie

W piątkowy wieczór muzealny ogród wypełnili po brzegi pasjonaci historii i sztuki. Noc Muzeów to wydarzenie organizowane na całym świecie, które w ostatnich latach cieszy się dużą popularnością również w naszym kraju. W tym roku w Chojnowie Noc Muzeów została zorganizowana po raz dziesiąty.

2023-05-28 21:51

Z podwórka na stadion po puchar Tymbarku 2023 w kat. U-8

Reprezentacja złożona z pierwszoklasistów Szkoły Podstawowej nr 4 zaprezentowała się na największym Turnieju organizowanym w Europie i stanęła na podium.

2023-05-26 09:58

Reprezentacja SP4 z 3. miejscem w Finale Wojewódzkim o Puchar Tymbarku

Drużyna prowadzona przez duet trenerów Chrystiana Serkiesa i Andrzeja Matuszewskiego zaprezentowała się podczas Turnieju na tyle dobrze, że zdobyła brązowe medale w wojewódzkim finale największego Turnieju w Polsce organizowanego dla Szkół Podstawowych.

2023-05-24 09:14

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie