Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Michał Kowalczyk w The Voice Kids

 

Sądząc po ilości odsłon i komentarzy pod postem zamieszczonym na oficjalnym facebooku Miasta Chojnów o występie 11-letniego chojnowianina Michała Kowalczyka w The Voice Kids, wydaje się, że tzw. „przesłuchania w ciemno” obejrzało tego dnia wielu mieszkańców Chojnowa.

W sobotę 4 marca „nasz wokalny ambasador” - jak przyjęliśmy nazywać Michała w artykułach prasowych – wystąpił w popularnym programie TVP The Voice Kids. Na wielkiej scenie zaprezentował się w utworze Andrzeja Piaseckiego „Śniadanie do łóżka”. 

Michał „wyśpiewał sobie” udział w drużynie Cleo!

- Urzekła mnie Twoja wrażliwość w głosie, coś takiego zwiewnego i to jak świadomie budowałeś emocje – powiedziała Cleo po występie.

- To kolejny dojrzały głos w tym programie – dodał Baron. 

Michał będzie zatem kontynuował swoją fantastyczną przygodę - z muzyką, wspaniałą trenerką i nowymi przyjaciółmi… 

- Jestem ciebie ciekawa i będę cię odkrywała w swojej drużynie. Witam serdecznie! – naszym zdaniem Cleo ma mocnego zawodnika! Trzymamy kciuki!

Wkrótce rozmowa z Michałem o jego emocjach na scenie i wrażeniach…

Występ Michała do obejrzenia: https://vod.tvp.pl/programy,88/the-voice-kids-odcinki,288666/odcinek-4,S06E04,391676 (od minuty 16:25).

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie