Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

 

Eleni - jedna z najpopularniejszych piosenkarek na polskiej scenie muzycznej swoim anielskim głosem i pięknym świąteczno – noworocznym koncertem przeniosła zgromadzonych w świątyni w lepszą część świata: „Jest mi bardzo miło, że w tak szczególnym dniu jesteśmy razem, że wspólnie zaśpiewamy przepiękne kolędy i pastorałki. Bo tak naprawdę czym jest wigilia? Wigilia to wielkie oczekiwanie, to bliźnich umiłowanie, to piękne rodzin splatanie, to wspólne kolęd śpiewanie – mówiła piosenkarka, witając się z publicznością. 6 stycznia kościół pw. Św. Apostołów Piotra i Pawła wypełnił się po brzegi. Blisko półtora tysiąca osób przyszło posłuchać i wspólnie kolędować z Eleni i jej muzykami Kostasem Dzokasem i Aleksandrem Białousem.

Koncert rozpoczął się od życzeń, które złożył wszystkim mieszkańcom Burmistrz miasta Chojnowa Jan Serkies. Eleni zaśpiewała znane kolędy i pastorałki, zapraszając do wspólnego śpiewania. Artystka nauczyła przybyłych na koncert także greckiej kolędy. Podczas drugiej części spotkania piosenkarka zaprosiła na scenę Michała Kowalczyka, który zdobył GRAND PRIX w IV Ogólnopolskim Festiwalu piosenek Eleni „Po słonecznej stronie życia” w Bielawie. Wyjątkowy duet zaśpiewał kilka kolęd. Na scenie pojawiły się dzieci, które spontanicznie przytulały artystkę. Na zakończenie proboszczowie obu parafii ks. Marek Osmulski oraz ks. dr Dariusz Pudełko udzielili wszystkim błogosławieństwa.

Chojnowianie oraz zaproszeni goście zgodnie mówią, że koncert kolęd Eleni rozpoczął Nowy Rok w niezwykły i osobliwy sposób.

Dziękujemy!

 

Piosenkarka Eleni w Chojnowie

Piosenkarka Eleni

Burmistrz Miasta Chojnowa Jan Serkies

Piosenkarka Eleni

Piosenkarka Eleni

piosenkarka eleni

Piosenkarka Eleni

Piosenkarka Eleni i Michał Kowalczyk / koncert kolęd w Chojnowie

Piosenkarka Eleni wraz z dziećmi - koncert kolęd w Chojnowie

Koncert kolęd Eleni w Chojnowie

Koncert kolęd Eleni w Chojnowie

koncert kolęd eleni

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie