Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Skarby, miłość, tajemnice – zapraszamy na wykład Joanny Lamparskiej w Muzeum Regionalnym

Muzeum Regionalne w Chojnowie ma zaszczyt serdecznie Państwa zaprosić na fascynujący wykład Pani Joanny Lamparskiej, renomowanej popularyzatorki historii, autorki licznych bestsellerów oraz twórczyni programów telewizyjnych odkrywających tajemnice Dolnego Śląska.

2024-02-15 09:43

Walentynkowe ławeczki

Kocham cię kochanie moje… Słowa popularnej piosenki Maanamu można dziś wypowiedzieć w niecodziennej scenerii. W centrum miasta, przy Tkaczu symbolizującym chojnowską historię i jej tradycje, na Zakochanych czeka ławeczka w osobliwy sposób zbliżająca zasiadającą na niej parę. Unoszące się w tle serca stanowią stosowny komentarz do dzisiejszych Walentynkowych sweet fotek. Podobna ławeczka czeka na ul. Brzozowej, gdzie romantyzmu dodaje nurt naszej Skorej i szum wodospadu... Zapraszamy!

2024-02-14 09:37

Samorządowe wyróżnienia dla bohaterów sportu: za nami XIII Gala Mistrzów Sportu Zagłębia Miedziowego

Burmistrz Chojnowa, Jan Serkies, w tym roku uhonorował reprezentantów sportów walki.

2024-02-13 19:28

Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej - zapraszamy

Już w najbliższą sobotę odbędzie się Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej U-15 o Puchar Burmistrza Miasta Chojnowa.

2024-02-13 15:04

Spotkanie Burmistrza z władzami Chojnowianki

Pożar i wynikłe szkody z pewnością nie zakłócą codziennej pracy Klubu.

2024-02-12 11:53

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie