Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Światła, kamera, akcja! Muzyczne zakończenie Tygodnia Kobiet

W sobotni wieczór krakowscy artyści scen muzycznych zaprezentowali w MOKSiRze świat pełen emocji, intryg i romansów podczas spektaklu muzycznego "Brunetki, blondynki". Wydarzenie to było zorganizowane w ramach obchodów Tygodnia Kobiet.

2024-03-11 11:06

Tee love - warsztaty ceramiczne z nutą saksofonu

Przyjemność rzeźbienia w glinie połączona z delikatnymi dźwiękami saksofonu – tak można podsumować wyjątkowe warsztaty ceramiczne, które odbyły się 7 marca w ramach Tygodnia Kobiet w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji.

2024-03-08 20:57

Życzenia z okazji Dnia Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet wszystkim Paniom składają Burmistrz Chojnowa - Jan Serkies oraz Przewodniczący Rady Miejskiej - Jan Skowroński.

2024-03-08 09:16

Tydzień Kobiet na sportowo: zdrowie, relaks i energia

W ramach obchodów Tygodnia Kobiet Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji postanowił zadbać o kondycję fizyczną mieszkanek Chojnowa. We wtorek i środę odbyły się zajęcia sportowe, które miały na celu nie tylko poprawę formy fizycznej, ale także umożliwienie kobietom momentu relaksu i odprężenia. Przez dwa dni panie miały okazję wziąć udział w specjalnie przygotowanych zajęciach, prowadzonych przez doświadczone instruktorki.

2024-03-07 11:21

Sploty inspiracji – za nami warsztaty makramy

Obchody Chojnowskiego Tygodnia Kobiet rozpoczęliśmy wczoraj wyjątkowymi warsztatami plecenia makramy. Sala nr 204 w Miejskim Ośrodku Kultury, Sportu i Rekreacji stała się przestrzenią kreatywności i inspiracji, gdzie uczestniczki pod czujnym okiem pani Marii odkrywały tajniki wyplatania makramowych wzorów.

2024-03-05 10:39

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie