Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Światło na ciemne karty historii: Karolina Wojtucka o egzorcyzmach

W piątkowy wieczór (17 listopada) Muzeum Regionalne w Chojnowie gościło wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnęło zarówno miłośników historii, jak i osoby zafascynowane tajemniczymi aspektami egzorcyzmów. Wykład o egzorcyzmach i ich roli w historii cieszył się dużym zainteresowaniem, a poprowadziła go Karolina Wojtucka z Uniwersytetu Wrocławskiego.

2023-11-19 15:22

Nowoczesna i bezpieczna SP3

Zajęcia z fizyki w Szkole Podstawowej nr 3 wchodzą właśnie w nową erę. Dzięki projektowi pn. „Stworzenie pracowni matematyczno-fizycznej w Szkole Podstawowej nr 3 w Chojnowie" uczniowie w niezwykle postępowych i komfortowych warunkach mogą poznawać tajniki królowych nauk.

2023-11-17 14:53

Nordic Walking Razem z Aleksandrem Wilanowskim: kroki w stronę aktywności

W czwartkowy wieczór mieszkańcy miasta mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym spotkaniu autorskim z jednym z pionierów nordic walkingu w Polsce - Aleksandrem Wilanowskim. Był to wieczór pełen inspiracji i ciekawych historii.

2023-11-17 14:43

Roztańczony Chojnów - zapraszamy!

Organizator - UKS Oriens, który pozyskał środki w ramach Mikro Grantów zaprasza na taneczne show!

2023-11-17 09:19

Egzorcyzmy i ich rola w historii – zapraszamy na wykład

Egzorcyzmy od wieków budzą ciekawość i kontrowersje. Pani Karolina Wojtucka, posiadająca szeroką wiedzę na temat historii egzorcyzmów, zaprezentuje zgromadzone informacje oraz przybliży słuchaczom różne aspekty tego zjawiska. Wykład nie tylko wprowadzi nas w fascynujący świat egzorcyzmów, ale także zwróci uwagę na ich ewolucję i wpływ na kulturę oraz społeczeństwo.

2023-11-16 08:35

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie