Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Pokaz lokalnej solidarności: Chojnów zebrał ponad 31 tysięcy dla WOŚP

W minioną niedzielę Chojnów stał się areną wielkiego święta dobroczynności i rozrywki podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który w tym roku odbywał się pod hasłem Płuca po Pandemii. Miasto tętniło życiem, a mieszkańcy zjednoczyli się w jednym celu - pomocy potrzebującym. Wydarzenie to przeszło do historii nie tylko jako charytatywna akcja, ale także jako dzień pełen radości i jedności społecznej.

2024-01-29 23:29

32. Finał WOŚP w Chojnowie ♥️

W tym roku Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się 28 stycznia, czyli w najbliższą niedzielę.

2024-01-23 10:13

Wiesław Wojciechowski i Świat Barw – zapraszamy na wernisaż

Muzeum Regionalne w Chojnowie po raz kolejny ma zaszczyt zaprosić na wernisaż wystawy malarskiej wyjątkowego artysty powiązanego z naszym miastem – Wiesława Wojciechowskiego. Tym razem w Sali Wystaw Czasowych będziemy mieć okazję podziwiać wystawę zatytułowaną „Świat Barw”.

2024-01-21 21:50

DNI CHOJNOWA 2024

Znamy już oficjalną datę Dni Chojnowa oraz wiemy, które gwiazdy wystąpią na chojnowskiej scenie!

2024-01-18 14:41

Życzenia od dzieci dla samorządowców

Mali kolędnicy odwiedzili dziś Ratusz niosąc ze sobą piękne melodie i serdeczne noworoczne życzenia dla władz miasta i pracowników urzędu. Dzieci z Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP, co roku odwiedzają urząd, by w korytarze instytucji wnieść nieco świątecznego nastroju i mnóstwo dziecięcej radości. Przedszkolaki wyposażone w instrumenty perkusyjne, przy akompaniamencie gitary odśpiewały kilka kolęd, a niosąca się po urzędowych korytarzach melodia przywoływała kolejnych pracowników.

2024-01-16 14:53

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie