Albumy w kategorii "dzieci"

Bożonarodzeniowe Jasełka Przedszkolaków
Dziś w Przedszkolu Miejskim nr 1 odbyły się piękne jasełka oraz świąteczne przedstawienia. Każda z grup przygotowała Bożonarodzeniowe prezentacje, które śpiewająco, tanecznie i przede wszystkim przejmująco przybliżyły do magicznego przeżywania świąt. Aktorzy szopki doskonale poradzili sobie z teksem i ze śpiewaniem kolęd. Fantastycznie odegrali swoje role, które nie były łatwe. Maluchom pomagała pani nauczycielka będąca dla nich wielkim wsparciem. Kolejne grupy kolędowały, mówiły wierszyki a nawet prezentowały niezwykle urokliwy układ taneczny. Wszystkim występom kibicowały panie, które włożyły wiele wysiłku, aby przygotować swoje pociechy. Zwieńczeniem świątecznego spotkania był koncert Milenki, która pięknie zagrała i zaśpiewała trzy kolędy. Po wspaniałych występach przyszedł czas na wspólną wigilię. Pięknych Świąt Bożego Narodzenia!
data publikacji: 2019-12-19 14:36
 
Mikołaj w Jubilatce
„Sensem życia jest znaleźć swój dar. Celem życia jest oddanie tego daru innym” Chojnowscy Motocykliści znani są w naszym mieście z podejmowania różnych pozytywnych inicjatyw dla mieszkańców i miasta. Nie mogło ich zabraknąć również 6 grudnia, czyli w dzień św. Mikołaja. Nasi MotoMikołaje zorganizowali super zabawę dla maluchów z okazji tego wyjątkowego dnia. Organizatorzy zaprosili do Jubilatki dzieci wraz z rodzicami. Spotkanie ze św. Mikołajem poprzedzone było tanecznymi konkursami, w którym prym wiodły postacie z bajek. Nie zabrakło także efektów specjalnych. Pojawił się śnieg… a zaraz potem Święty Mikołaj z prezentami! Motocykliści zatroszczyli się tego dnia o wiele pięknych uśmiechów, które zostały im podarowane jako najcenniejsze podziękowanie. Warto podkreślić, że inicjatorzy mikołajkowego spotkania przez kilka miesięcy w roku pracują nad tym, aby uszczęśliwić tego dnia najmłodszych. Najdrobniejsze gesty zmieniają naszą rzeczywistość, sprawiają, że staje się ona piękniejsza, a spotkanie w Jubilatce tylko to potwierdziło. Gratulacje MotoMikołaje! Jesteście rewelacyjni i niezastąpieni! Chojnowscy Motocykliści dziękują wszystkim tym, którzy przyczynili się do pomocy w organizacji Mikołajkowego spotkania w myśl słów: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”.
data publikacji: 2019-12-10 13:55
 
Muzealne warsztaty Bożonarodzeniowe
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z Chojnowa i nie tylko biorą udział w warsztatach, które proponują pracownicy Muzeum Regionalnego w Chojnowie. Pani Agnieszka postanowiła, że tegoroczną ozdobą świąteczną zostaną stroiki. Główną bohaterką jest szyszka, a gałązki świerka wraz z kolorowymi detalami dopełnieniem dekoracji. Dziś w muzealnym lapidarium pojawiła się grupa Motylków z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały swoje świąteczne stroiki przy pomocy nauczycielek i pracowników muzeum. Wszystkim maluchom podobały się efekty kreatywnej pracy. Przedszkolaki z dumą i radością zabrali swoje ozdoby do domu, życząc przy tym wszystkim Wesołych Świąt!
data publikacji: 2019-12-04 15:27
 
Święto Niepodległości w przedszkolu
W piątek 8 listopada w Przedszkolu Miejskim nr 1 w Chojnowie dzieci wraz z opiekunkami punktualnie o godz. 11:11 zaśpiewały Hymn Polski. Urocze spotkanie rozpoczęło się od wstępu historycznego, który przygotowały panie nauczycielki wraz z dyrektor Lucyną Spes. Maluchy wysłuchały z przejęciem rys dziejów niepodległości Polski. Następnie każda z grup zaprezentowała patriotyczny wierszyk lub piosenkę. Na szczególne uroczystości przedszkolaków przybył burmistrz miasta Chojnowa Jan Serkies, który pogratulował wyjątkowej inicjatywy i wspaniałych występów przedszkolaków. Uwagę jak zawsze przykuwały biało – czerwone stroje i piękne dekoracje. Po wspaniałych występach na dzieci czekała słodka niespodzianka.
data publikacji: 2019-11-08 13:27
 
„Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”
W piątek 8 listopada o godz. 10:00 na boisku przy Stadionie Chojnowianki odbędą się powiatowe eliminacje XX edycji turnieju „Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku”. Udział w eliminacjach wezmą uczniowie chojnowskich podstawówek. O turnieju: Turniej „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku” istnieje od 19 lat. To największy Turniej piłkarski dla dzieci w Polsce i w Europie, w którym do tej pory wzięło udział ponad 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Zakończenie Turnieju jest wyjątkowe, bo mecze finałowe rozgrywane są na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Do 2013 r. Turniej był Mistrzostwami Polski do lat 10, a od 2014 roku został rozszerzony o dodatkowe grupy wiekowe – w XIV edycji: U-10 i U-12, a od XV edycji (2015 r.): U-8, U-10, U-12. Nagrodą główną jest wyjazd na wyjątkowy mecz piłkarski. Zapraszamy miłośników piłki nożnej na sportowe emocje!
data publikacji: 2019-11-06 11:09
 
<< nowsze | 1  | 2 | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | starsze >>

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie