Albumy w kategorii "dzieci"

Z miłości do Babci i Dziadka
Dzień Babci i Dziadka to święto wzbudzające ogrom miłości, jaka wiąże dzieci z dziadkami. Jest także uhonorowaniem trudu pracy, jaki dziadkowie wkładają, aby pomóc w wychowaniu wnuków. 23 stycznia dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 3 wraz z nauczycielkami przygotowały artystyczne występy dedykowane babuniom i dziadziusiom. Piękne inscenizacje odbyły się na wielkiej scenie w Domu Kultury. Maluchy śpiewały, tańczyły, recytowały i składały życzenia swoim kochanym dziadkom. Każda grupa przygotowała oryginalny i niepowtarzalny program. Babcie były szczęśliwe, dziadkowie byli bardzo dumni, a dzieci tryskały radością. Święto Babci i Dziadka jest wyjątkowo piękną tradycją, która pielęgnuje najważniejsze wartości jak: miłość, szacunek i szczęście w relacji dziadkowie – wnuki.
data publikacji: 2020-01-23 15:31
 
Świąteczne odwiedziny u burmistrza
Dzieci z Ochronki Zgromadzenia Sióstr Służebniczek BDNP wraz z Siostrami co roku odwiedzają burmistrza Chojnowa Jana Serkiesa, aby wraz z kolędą złożyć życzenia na Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok. Tegoroczną wizytę dzieci rozpoczęły od pięknego wierszyka. Następnie rozbrzmiały najpiękniejsze kolędy i pastorałki. Burmistrz podziękował za wzruszające odwiedziny i pogratulował dzieciom wspaniałego występu. Błogosławionych Świąt!
data publikacji: 2019-12-19 14:38
 
Bożonarodzeniowe Jasełka Przedszkolaków
Dziś w Przedszkolu Miejskim nr 1 odbyły się piękne jasełka oraz świąteczne przedstawienia. Każda z grup przygotowała Bożonarodzeniowe prezentacje, które śpiewająco, tanecznie i przede wszystkim przejmująco przybliżyły do magicznego przeżywania świąt. Aktorzy szopki doskonale poradzili sobie z teksem i ze śpiewaniem kolęd. Fantastycznie odegrali swoje role, które nie były łatwe. Maluchom pomagała pani nauczycielka będąca dla nich wielkim wsparciem. Kolejne grupy kolędowały, mówiły wierszyki a nawet prezentowały niezwykle urokliwy układ taneczny. Wszystkim występom kibicowały panie, które włożyły wiele wysiłku, aby przygotować swoje pociechy. Zwieńczeniem świątecznego spotkania był koncert Milenki, która pięknie zagrała i zaśpiewała trzy kolędy. Po wspaniałych występach przyszedł czas na wspólną wigilię. Pięknych Świąt Bożego Narodzenia!
data publikacji: 2019-12-19 14:36
 
Mikołaj w Jubilatce
„Sensem życia jest znaleźć swój dar. Celem życia jest oddanie tego daru innym” Chojnowscy Motocykliści znani są w naszym mieście z podejmowania różnych pozytywnych inicjatyw dla mieszkańców i miasta. Nie mogło ich zabraknąć również 6 grudnia, czyli w dzień św. Mikołaja. Nasi MotoMikołaje zorganizowali super zabawę dla maluchów z okazji tego wyjątkowego dnia. Organizatorzy zaprosili do Jubilatki dzieci wraz z rodzicami. Spotkanie ze św. Mikołajem poprzedzone było tanecznymi konkursami, w którym prym wiodły postacie z bajek. Nie zabrakło także efektów specjalnych. Pojawił się śnieg… a zaraz potem Święty Mikołaj z prezentami! Motocykliści zatroszczyli się tego dnia o wiele pięknych uśmiechów, które zostały im podarowane jako najcenniejsze podziękowanie. Warto podkreślić, że inicjatorzy mikołajkowego spotkania przez kilka miesięcy w roku pracują nad tym, aby uszczęśliwić tego dnia najmłodszych. Najdrobniejsze gesty zmieniają naszą rzeczywistość, sprawiają, że staje się ona piękniejsza, a spotkanie w Jubilatce tylko to potwierdziło. Gratulacje MotoMikołaje! Jesteście rewelacyjni i niezastąpieni! Chojnowscy Motocykliści dziękują wszystkim tym, którzy przyczynili się do pomocy w organizacji Mikołajkowego spotkania w myśl słów: „Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, jeśli się ją dzieli”.
data publikacji: 2019-12-10 13:55
 
Muzealne warsztaty Bożonarodzeniowe
Co roku przed świętami Bożego Narodzenia dzieci z Chojnowa i nie tylko biorą udział w warsztatach, które proponują pracownicy Muzeum Regionalnego w Chojnowie. Pani Agnieszka postanowiła, że tegoroczną ozdobą świąteczną zostaną stroiki. Główną bohaterką jest szyszka, a gałązki świerka wraz z kolorowymi detalami dopełnieniem dekoracji. Dziś w muzealnym lapidarium pojawiła się grupa Motylków z Przedszkola Miejskiego nr 1 w Chojnowie. Dzieci z wielkim zaangażowaniem wykonywały swoje świąteczne stroiki przy pomocy nauczycielek i pracowników muzeum. Wszystkim maluchom podobały się efekty kreatywnej pracy. Przedszkolaki z dumą i radością zabrali swoje ozdoby do domu, życząc przy tym wszystkim Wesołych Świąt!
data publikacji: 2019-12-04 15:27
 
<< nowsze | 1  | 2 | 3  | 4  | 5  | 6  | 7  | 8  | 9  | 10  | 11  | 12  | 13  | 14  | 15  | 16  | 17  | starsze >>

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie